Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë United – Sevilla dhe Roma – Shakhtar

In Futboll, Sport

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet Manchester UNited – Sevilla deh Roma – Shakhtar, të dyja me rezultat të barabartë 0:0

Sevilla ka dominuar ndeshjen ndaj Manchester Unitedit në 45 minutat e para, por kanë qenë vendësit që kanë pasur raste më të mira shënimi.

Në ndeshjen tjetër, Shakhtar ka mbajtur shumicën e kohës posedimin e topit, por Roma ka arritur që një herë të dërgojë topin në drejtim të portës kundërshtare.

 

You may also read!

Sipas Beogradit, Berlini e do Kosovën vëzhguese në OKB

Dikush nga zyrtarët e lartë të Ministrisë së Jashtme të Gjermanisë, shefi i ri i diplomacisë Heiko Maas, ose

Read More...

Ja si do të shënohet “Epopeja e Dukagjinit”

Me rastin e 24 marsit “Epopesë së Dukagjinit”, që konsiston me 20-vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së, në

Read More...

Shtrëngimet e Stomakut – Cilat Janë Zgjidhjet Natyrale

Dhimbja e stomakut është e zakontë, jo vetëm tek fëmijët por edhe tek të rriturit. Shkaqet e kësaj dhimbjeje

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com