Robert Pattinson dhe Bella Hadid, çifti i ri në Hollywood?

In Jetë/Stil

Robert Pattinson dhe Bella Hadidu panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, për fotot në shfaqjen e fundit të modës për meshkuj të ”Dior Homme” në Paris.

Robert Pattinson, 31 vjec dhe Bella Hadid, 21 vjeç, realizuan disa foto të mahnitshme në shfaqjen e fundit të modës së klasit të lartë. Dyshja e njohur ishin kombinuar me të zeza.

Megjithëse të dy dukeshin absolutisht të mrekullueshëm së bashku, nuk jemi të sigurt nëse këto shkrepje sugjerojnë një marrëdhënie të re në horizont.

Nëse Robert dhe Bella do të fillojnë një marrëdhënie, do të ishte personazhi më i njohur në krah të tij, që pas ndarjes nga FKA Twigs vitin e kaluar.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com