Robert Pattinson dhe Bella Hadid, çifti i ri në Hollywood?

In Jetë/Stil

Robert Pattinson dhe Bella Hadidu panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, për fotot në shfaqjen e fundit të modës për meshkuj të ”Dior Homme” në Paris.

Robert Pattinson, 31 vjec dhe Bella Hadid, 21 vjeç, realizuan disa foto të mahnitshme në shfaqjen e fundit të modës së klasit të lartë. Dyshja e njohur ishin kombinuar me të zeza.

Megjithëse të dy dukeshin absolutisht të mrekullueshëm së bashku, nuk jemi të sigurt nëse këto shkrepje sugjerojnë një marrëdhënie të re në horizont.

Nëse Robert dhe Bella do të fillojnë një marrëdhënie, do të ishte personazhi më i njohur në krah të tij, që pas ndarjes nga FKA Twigs vitin e kaluar.

You may also read!

Shpërthen Klopp: Ramos, je kanceri i futbollit! (Foto)

“I dashur Ramos, ndoshta për tifozët e skuadrës tënde mund të jesh hero, por për ata që e duan

Read More...

Rusët nuk i japin vizë se është shqiptare? Era Istrefi rrezikon performancën për hapjen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith

Read More...

Arifi ia rikujton Vuçiqit marrëveshjet që nuk i ka zbatuar

Shefi i delegacionit të Kosovës për bisedime me Serbinë në Bruksel, Avni Arifi, ka përmendur marrëveshjen për energjinë të

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com