Shakira, këngëtarja më e shikuar në Youtube për vitin 2017

In Jetë/Stil

Për këngëtaren e famshme viti 2017 ishte plot me ulje dhe ngritje por mesa na ka treguar së fundmi, Shakira ndihet e kënaqur që disa gjëra morën rrjedhën e tyre.

Vitin e kaluar ajo ka publikuar dy këngë që menjëherë u shndërruan në hite; “Me Enamoré” dhe “Perro Fiel”. Fatkeqësisht për shkak të problemeve që ka hasur me vokalin për javë të tëra, artistja është detyruar të anulojë një pjesë të mirë të koncerteve të saj të turneut “El Dorado”, dhe për këtë fakt është ndjerë shumë keq.

Ajo gjithashtu ka shkruar një letër ku u ka kërkuar ndjesë fansave të saj për vendimin por megjithatë në fund të vitit sërish ka triumfuar. “Youtube” e ka shpallur 40-vjeçaren artisten më të shikuar të vitit 2017 dhe kjo tregon më së miri besnikërinë e fansave të saj por edhe prurjeve kaq të bukura të cilat është e pamundur të mos i dëgjosh dhe pëlqesh.

You may also read!

Manchester City marshon drejt titullit kampion, mposht Newcastlen (Video)

Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero ka bërë një performancë mbresëlënëse duke kompletuar het-trikun për t’ia siguruar Manchester Cityt fitoren në

Read More...

Deputeti i parlamentit serb nga Zubin Potoku: “Zoti i Veriut” është Milos Radojiciq, rrahu midis qytetit Goran Rakicin

Deputeti i pavarur në Parlamentin serb nga Zubin Potoku, Slavisa Ristic pohoi se Milos Radojicic është “Zot i veriut”.

Read More...

“Ymeri do jetë kryetar i Partisë Socialdemokrate, Ahmeti kandidati i saj për kryeministër”

Gazetari dhe analisti Adriatik Kelmendi, e ka bërë një analizë mbi zhvillimet e fundit në Vetëvendosje dhe ndarjen e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com