Shqiptari me plis në kokë dhe më këngë shqipe futet në ring, e shkatërron maqedonin për…(Video)

In Sport, Sporte Tjera

Sazan Kimbo, kikboksieri i njohur shqiptar ka mposhtur maqedonin, Aleksandar Dimovski qysh në raundin e parë, duke shënuar fitorën e radhës.

Ai ishte shumë i i shpejtë dukë shkatërruar maqedonin për pak sekonda.

Sazan Kimbo u fut në ring me muzikë shqiptare dhe me plis në kokë, duke ngjallë emocione te të gjithë shqiptarët.

Shikojeni për më shumë meçin:

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com