Si do të jetë moti sot dhe ditët në vijim

In Kosova, Lajme

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me vranësira të pjesëshme dhe me temperatura që do të sillen në mes 4 e 15 gradë Celsius.

Ndërsa, nesër pritet të ketë fare pak vranësira e shumë orë me diell.

Temperaturat do të shënojnë ngritje, ato do të sillen në mes 6 e 19 gradë Celsius.

Gjykuar sipas ecurive sinoptike, java në të cilën po hyjmë, do të karakterizohet me  më shumë çaste me diell e me më pak vranësira.

Në fund të javës ka mundësi të ketë edhe reshje të dobëta shiu.

Temperaturat do të lëvizin në mes 4 e 20 gradë Celsius.

Lindja e diellit:               06:15

Perendimi i diellit:        19:03

You may also read!

Shpërthen Klopp: Ramos, je kanceri i futbollit! (Foto)

“I dashur Ramos, ndoshta për tifozët e skuadrës tënde mund të jesh hero, por për ata që e duan

Read More...

Rusët nuk i japin vizë se është shqiptare? Era Istrefi rrezikon performancën për hapjen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith

Read More...

Arifi ia rikujton Vuçiqit marrëveshjet që nuk i ka zbatuar

Shefi i delegacionit të Kosovës për bisedime me Serbinë në Bruksel, Avni Arifi, ka përmendur marrëveshjen për energjinë të

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com