Si do të jetë moti sot dhe ditët në vijim

In Kosova, Lajme

Parashikimi i motit

Meteorologët, për sot parashohin mot kryesisht të vranët.

Në orët e mëngjesit mund të ketë edhe reshje të dobëta bore.

Temperaturat do të sillën në mes -3 e 4 gradë celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët.

Temperaturat do të shënojnë rënie ato do të sillën në mes  -4 e 1 gradë celsius.

Në pjesën e mbetur të javës parashihet të kemi mot pjesërisht të vranët, ndërsa temperaturat do të lëvizin në mes -4 e 6 gradë celsius.

Lindja e diellit:                           06:33

Perendimi i diellit:                     17:07

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com