Si do të jetë moti sot e nesër në vendin tonë?

In Kosova, Lajme

Fushat me presion të ulët atmosferik edhe më tutje po vazhdojnë të veprojnë mbi rajonin tonë.

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot  me vranësira të pjesëshme, të cilat me kalimin e kohës do të zhduken.

Temperaturat do të sillen në mes 11 e 23 gradë Celsius.

Ndërsa, nesër pritet që dita të fillojë me vranësira, të cilat mund të sjellin edhe riga lokale shiu, por që gjatë ditës ato dukshëm do të pakësohen duke ua lënë vendin çasteve me diell.

Temperaturat do të sillen në mes 11 e 22 gradë celsius.

Fushat me presion të ulët atmosferik edhe më tutje po vazhdojnë të veprojnë mbi rajonin tonë.

Lindja e diellit:                05:14

Perndimi i diellit:            19:50

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com