Si do të jetë moti sot e nesër?

In Kosova, Lajme

Moti sot dhe nesër

Meteorologët parashohin që sot në Kosovë dita të fillojë me vranësira, të cilat mund të sjellin edhe riga shiu.

Me kalimin e kohës  vranësirat do të pakësohen, mirëpo në orët e mbrëmjes sërish pritet shtim i tyre e që mund të sjellin edhe reshje lokale shiu të përcjella me bubullimë.

Temperaturat do të lëvizin në mes 9 e 20 gradë Celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të ketë vranësira, mirëpo gjasat për reshje shiu do të jenë të vogla.

Temperaturat do të sillen në mes 10 e 20 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                           05:50

Perendimi i diellit:                     19:20

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com