Si u vra Sebahate Tolaj, rrëfimi i dëshmitarit të mbrojtur të prokurorisë speciale të Kosovës

In Kosova, Lajme

Sonte në Zonën e Debatit do të mund të ndiqni rrëfimin ekskluziv për veprimtarinë e një grupi të njerëzve që kryen disa prej rasteve më të rënda kriminale të pasluftës, përfshirë vrasjet politike.

Cilët ishin anëtarët e këtij grupi?

Kush e themeloi këtë grup dhe për çfarë arsyesh?

A ishin në dijeni për ekzistencën e këtij grupi njerëzit kryesorë të Kosovës?

Si u vra Sebahate Tolaj?

Pse i dështoi këtij grupi plani për Mitrovicën veriore, në marsin e vitit 2004?

Kush deshi të vrasë e përzë nga Kosova policët e UNMIK-ut?

Këto dhe shumë më tepër se kaq, sonte në rrëfimin e jashtëzakonshëm të njërit prej anëtarëve të këtij grupi, që tash është dëshmitar i mbrojtur i prokurorsë speciale të Kosovës.

You may also read!

Manchester City marshon drejt titullit kampion, mposht Newcastlen (Video)

Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero ka bërë një performancë mbresëlënëse duke kompletuar het-trikun për t’ia siguruar Manchester Cityt fitoren në

Read More...

Deputeti i parlamentit serb nga Zubin Potoku: “Zoti i Veriut” është Milos Radojiciq, rrahu midis qytetit Goran Rakicin

Deputeti i pavarur në Parlamentin serb nga Zubin Potoku, Slavisa Ristic pohoi se Milos Radojicic është “Zot i veriut”.

Read More...

“Ymeri do jetë kryetar i Partisë Socialdemokrate, Ahmeti kandidati i saj për kryeministër”

Gazetari dhe analisti Adriatik Kelmendi, e ka bërë një analizë mbi zhvillimet e fundit në Vetëvendosje dhe ndarjen e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com