“Telat e Zemrës”, Era duet me Remzijen (Video)

In Jetë/Stil

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Remzije Osmani dhe Era Rusi ka bërë forcat bashkë për një projekt të ri muzikor.

“Telat e Zemrës” mban titullin kënga e tyre e re e cila është publikuar në kanalin Youtube e shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë.

Muzika e këngës “Telat e Zemrës” është punuar nga Gramoz Kozeli, miksimi dhe masterizimi nga Mariglen Boja, ndërsa tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com