Ylli Shqiptar i Levantes shënon dy gola për dy minuta kundër Bilbaos (Video)

In Futboll, Sport

Mesfushori i Levantes, Enis Bardhi ka shënuar dy gola kundër skuadrës bashke në La Ligan spanjolle.
Madje, të dy golat Bardhi i ka shënuar nga goditjet e lira dhe pothuajse të dy golat kanë qenë të njëjta.

Bardhi luan për përfaqësuesen maqedone në Kombëtare dhe sivjet ka qenë një nder mesfushorët më të mirë të LEvantes për sezonin që lamë pas.

Levante me këtë fitore do të bënte një hap të madh drejt mbetjes në La Liga edhe në vitin e adhshëm.

You may also read!

Shpërthen Klopp: Ramos, je kanceri i futbollit! (Foto)

“I dashur Ramos, ndoshta për tifozët e skuadrës tënde mund të jesh hero, por për ata që e duan

Read More...

Rusët nuk i japin vizë se është shqiptare? Era Istrefi rrezikon performancën për hapjen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith

Read More...

Arifi ia rikujton Vuçiqit marrëveshjet që nuk i ka zbatuar

Shefi i delegacionit të Kosovës për bisedime me Serbinë në Bruksel, Avni Arifi, ka përmendur marrëveshjen për energjinë të

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com