Zarf me pluhur të bardhë në rezidencën e Trump Junior, bashkëshortja e tij në spital

In Bota, Lajme

Një zarf i dyshmitë ka mbërritur në rezidencën e djalit të presidentit amerikan, i cili mban të njëjtin emër me të atin, Donald Trum Junior.

Zarfi kisht pluhur të bardhë dhe është hapur nga bashkëshortja e tij Vannesa. Raportohet se ajo më aps u dërgua në spital me urgjencë. Sipas raporitmeve nga mediat ameriakne ajo është në gjendje të mirë shëndetësor

Në foto/ Donald Jr. dhe Vanessa Trump

Zarfi në fjalë i ishte dërguar djalit të Donald Trump rezidencën e tij në New York, ndërkohë që nuk dihet se çfarë ka pasur në përmbajtje të tij dhe paraprakisht thuhet se kemi të bëjmë me një ‘pluhur të bardhë’.

Autoritetet morën të gjitha masat duke vlerësuar maksimalisht mundësinë e rrezikut nga ndonjë hlem vdekjeprurës dhe e transportuan bashkëshorten e Trump Junior në spital nga ku mediat amerikane raportojnë se është në gjendje të mirë dhe nuk ka shfaqur probleme.

Raportohet se me zarfin patën kontakt edhe dy persona të tjerë që gjithashtu janë në gjendje të mirë. Autoritetet kanë nisur hetim për rastin që nuk është i pari në familjen e presidentit.

Në vitin 2016 Eric Trump mori një pako të dyshimtë që mbante një substancë të bardhë.

You may also read!

Serbia kërcënon rrëzimin e Qeverisë së Kosovës nëse nuk themelohet Asociacioni

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka kërcënuar me rrëzimin e Qeverisë nëse Prishtina nuk e themelon Asociacionin

Read More...

Koreja e Veriut: Vazhdimi i sanksioneve amerikane quhet akt lufte

Koreja e Veriut i cilësoi sot sanksionet e fundit të njëanshme amerikane të shpallura të premten si një akt

Read More...

Horoskopi ditor, e Diele 25 Shkurt 2018

Dashi Për shkak te kontradiktave te shumta mes planetëve, jeta juaj ne çift nuk do jete aq e mire

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com