Pas pak kohe kuptohet a do të hiqet taksa, nis takimi mes Kosnett, Veselit e Haradinajt

In Kosova, Lajme
Share Button Gazeta Blic

Ka nisur takimi mes Ambasadorit amerikan në Kosovë, Philip Kosnett dhe Kryeministrit Ramush Haradinaj i thirrur nga Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli.

Temë diskutimi në këtë takim mes Kosnett, Veselit e Haradinajt është çështja e taksës 100% dhe kërkesa amerikane për tërheqje të këtij vendimi për t’i dhënë shans vazhdimit të dialogut Kosovë- Serbi

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu