Sfida që “çmendi” VIP-at në mbarë botën, ja si dukeshin ata 10 vite në parë (Foto)

In ShowBiz

Shumë VIP-a po i përgjigjen sfidës në rrjetet sociale e 10 vite më parë. Sfida “10yearchalleng” nuk është diçka e re në rrjetet sociale, por nga fillimi i këtij viti të gjithë VIP-at e jo VIP-at u prekën nga kjo sfidë.

Dhe një nga figurat e njohura që iu përgjigj sfidës duke publikuar një foto nga 10 viteve më parë ishte Jessica Biel.

Për shumë nga personazhet e njohura duket se koha nuk ka ecur, por ka edhe nga ato që duken se kanë kryer ndërhyrje.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu