Kërkon të mbajë gjallë kujtimin e tij, bën 11 operacione plastike për t’u dukur si Michael Jackson

In ShowBiz

Ikona e popit, Michael Jackson ishte një nga këngëtarët më të dashur në mbarë botën. Vdekja e Michael, hidhëroi shumë fansa të tij në mbarë botën.

Disa prej tyre megjithatë, kërkojnë ende ta mbajnë gjallë.  Shumë fansa të tij në përpjekje për t’i ngjarë sa më shumë, i janë nënshtruar një sërë operacioneve.

Ai që ka arritur t’i afrohet më së shumti është Leo Blanco. Ky i fundit ka nisur ndërhyrjet plastike që në moshën 15-vjeçare. Ai tashmë ka shpenzuar 30 mijë dollarë për 11 operacione plastike, vetëm me qëllimin për t’u dukur si ylli i popit.

Në një intervistë për “The mirror” ai është shprehur:

“Midis gjërave që dua unë, gjërave që duan prindërit e mi dhe gjërave që mjekët janë të gatshëm të bëjnë, do ketë gjithmonë luftë”.
Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/kerkon-te-mbaje-gjalle-kujtimin-e-tij-ben-11-operacione-plastike-per-t-u-dukur-si-michael-jackson-619914/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu