Më e bukura shqiptare bëhet nuse në New York

In ShowBiz

Adrola Dushi është bërë një nuse në New York.

Ajo po cilësohet si ndër femrat më të bukura shqiptare ndërsa tani Adrola vjen në veshje të një nuseje moderne.

Modelja e famshme ka bërë një fotosesion të ri në qytetin e ëndrrave, New York, shkruan Gazeta Express.

Adrola së fundi na ka mahnitur me disa fotografi të realizuara për një reklamë të radhës, bukuria e të cilës po theksohet çco herë e më shumë. 

Ish-missi i Shqipërisë është edhe nënë e një djali.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu