Bebe Rexha u tregon adhuruesve të saj për mashkullin ideal

In ShowBiz

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, gjithnjë rrëmben vëmendjen me postimet karakteristike.

Bukuroshja ka publikuar një postim në rrjetin social Instagram, ku ka folur për atë se si ndryshohet një mashkull.

Këshilla e Bebes për vajzat është se mashkulli nuk ndryshohet derisa të ndërrojë pampersat.

“Vajza. Derisa ai të mos i ndërrojë vet pampersat nuk mund ta ndryshoni”, shkruan në foton e postuar nga Bebe.

Ajo shtoi në përshkrim se ndonjëherë vet meshkujt kanë pampersa sepse u mungon burëria.

Bebe Rexha aktualisht është ‘single’ dhe jeta e sa nuk është në vëmendjen e mediave.

Ajo shpesh herë rrëmben vëmendjen e saj për shkak të aseteve bombastike, për të cilat është kritikuar nga disenjatorët të cilët kanë refuzuar të punojnë me të.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu