Cila është gjinia e fëmijës së Diellza Kolgeci

In ShowBiz

Teksa po mbahet ‘baby shower’ i Diellza Kolgecit, është zbuluar edhe gjinia e fëmijës që do ta bëjë nënë për herë të parë modelen.

Ajo dhe Fisnik Rugova do të bëhen me vajzë.

Kjo u zbulua pasi çifti shpërthyen balonat brenda së cilës fshihej ngjyra e që doli rozë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu