Ende nuk zbardhen shkaqet e vdekjes së 52 vjeçarit nga Gjilani

In Kosova, Lajme

Ekrem Shkodra nga Gjilani humb jetën në liqenin e Livoçit. Prokuroria e cilëson si vdekje të dyshimtë.

Të shtunën mbrëma, Ekrem Shkodra nga Gavrani i Gjilanit, kishte lënë veturën e tij buze liqenit të Livoçit me dyer të hapura.

Kjo gjë, kishte ngjallur dyshimet tek qytetarët, se dikush mund të kishte përfunduar në liqen.

Prandaj ata, e lajmëruan edhe policinë.

Këta të fundit së bashku me ekipet e zhytjes së FSK-së, dolën në terren, por shkaku i errësirës, i ndërprenë kërkimet.

Ato i vazhduan mëngjesin e së dielës, kur edhe nxorën trupin e pajetë të 52 vjecarit.

Rastin e kanë konfirmuar edhe në policinë e rajonit të Gjilanit.

Prokuroria e Gjilanit, pas hetimeve fillestare rastin e ka cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Familjarët të tronditur nga rasti nuk kanë pranuar të tregojnë shkaqet që quan 52 vjecarin të mbytet në liqen.

Ai ka lënë pas vetës një djalë dhe dy vajza.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu