Ilda Bejleri e ekspozuar, si një bombë e vërtetë

In ShowBiz

Ilda Bejleri shpesh është pjesë e mediave rozë.

Prezantuesja që komentohet shumë si për jetën private ashtu edhe për paraqitjet televizive, nuk lë pas as imazhet ‘provokative’ në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo vjen me një pozë ‘të nxehtë’ të mbushur me filtera, por edhe duke ekspozuar gjoksin në fustanin e ngjitur për trupi./Indeksonline/

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu