Dhurata shkëlqen me të bardhë, më të bukur se kaq kurrë nuk e keni parë

In ShowBiz

Ajo vlerësohet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Ahmetaj edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi në rrjetet sociale ka ardhur e këndshme dhe simpatike, shkruan Indeksonline.

Në një bluzë të bardhë të kombinuar me buzë të kuqe, këngëtarja dukej më bukur se kurrë dhe tejet aktraktive.

Ndryshe, Dhurata ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu