Era Istrefi paralajmëron projektin e ri me këngëtarin me famë botërore

In ShowBiz

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi ka ditë që ka udhëtuar për në Amerikë.

E prej atje, Era ka paralajmëruar edhe një projekt të ri, i cili pritet që të publikohet së shpejti pasi që edhe klipi ka filluar të realizohet.

Ky bashkëpunim, sipas njoftimit të Erës do të jetë bashkë me këngëtarin e njohur, Dimitri Vegas.

“Selfish po vjen së shpejti” ka shkruar Era në postimin e saj në “Instagram”

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu