E dashura e Feros shfaqet në veshje provokative

In ShowBiz

Arbenita vjen shumë provokuese në fustanin e shkurtër.

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të reja me prejardhje nga Kosova.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron. 

Arbenita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta ndërsa ës fundit ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur.

Gjëja që bie në sy, është vetura super-luksoze e Arbenitës

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu