Pochettino i dëshpëruar me Premier Ligën!

In Futboll, Sport

Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino është shfaqur i zhgënjyer me drejtuesit e Premier Ligës, për shkak të orarit të ndeshjeve që sipas trajnerit argjentinas është katastrofal.

Tottenhami luan sot me Leicesterin, ndërsa të mërkuren e pret Dortmundin në Wembley në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Nuk po marrim asnjë ndihmë. Është disavantazh masiv të kesh 1 ditë më pak përgatitje” është shprehur Pochettino duke lënë të kuptohet se ai ka dashur të luaj të shtunën jo të dielën. 

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu