​50 Cent djeg bluzën Gucci

In ShowBiz

Pas akuzave për racizëm të dizajnerëve të markës së njohur të veshjeve italiane Gucci, reperi 50 cent ka djegur një nga bluzat e tij që i përkasin kësaj marke.

Të mërkurën, reperi publikoi një video në Instagram duke djegur bluzat me logot Gucci.

“Do të largoj  të gjitha rrobat e Guccit që kam në shtëpi. Unë nuk do ta përkrah këtë më këtë brend”, tha 43 vjeçari.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu