9 vjet pas dasmës së tyre, Ami tregon rregullin që ka thyer në ceremoninë e tyre martesore

In ShowBiz

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë padyshim ndër më të pëlqyerit nga publiku.

AtNë episodin e fundit të emisionit “Lufta e Nuseve”, moderatorja Amarda Toska është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar se në dasmën e saj ajo dhe Ermali kanë thyer një nga rregullat kryesore që asnjë nga çiftet nuk guxon.

Ata kanë tashmë 9 vite që i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë e cila u komentua gjatë.

Ami rrëfeu se ndonëse thuhet se fustanin e nusërisë dhëndri nuk duhet ta shikojë pasi sjell fat të keq, pikërisht fustanin e saj të nusërisë ajo e ka zgjedhur me bashkëshortin në një nga udhëtimet e tyre.

“Me Ermalin e kemi zgjedhur fustanin tim të martesës në një nga udhëtimet tona. Mendoj se duhet të shtohen nuset që e zgjidhin fustanin me burrin e ardhshëm”, ka treguar Ami para kamerave.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu