Adelina, vajza me veshjet më luksoze dhe gjithmonë tërheqëse

In ShowBiz

Adelina Tahiri vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale.

Pas lindjes së djalit ajo po vazhdon të jetë në formë dhe me dukje mjaft tërheqëse.

Padyshim se këngëtarja njihet si një prej vajzave me veshjet më të shtrenjta, e që vërehet edhe në fotografinë e fundit, transmeton Indeksonline.

Adelina po vazhdon t’i shijojë udhëtimet pranë bashkëshortit dhe njëkohësisht po viziton vende të ndryshme evropiane.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu