Modelen e famshme e tradhton burri me shoqen e motrës së saj!

In ShowBiz

Modelja seksi, Khloe Kardashian, e njohur për linjat e saj atraktive është ndarë nga burri i saj, Tristan Thompson.

Ajo dhe shoqja e saj e ngushtë, Malika Haqq kanë konfirmuar se Tristan ka tradhtuar Khloe-n me shoqen e motrës së saj Kylie-t, Jordyn Woods.

Sipas shumë burimeve të afërta thuhet se Tristan ka flirtuar me Jordyn në një festë të dielen ku nuk lejohej përdorimi i telefonave.

Këto akuza ai i ka hedhur poshtë me një shkrim në llogarinë e tij në “Instagram” ku ka shkruar “Lamje të rreme” e pastaj e fshinë këtë postim.

Kjo nuk ishte hera e parë që Tristan u përfol për tradhti të tilla, mirëpo Khloe gjithmonë e kishte falur

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu