Cakaj për vizitë dyditore në Shkup

In Kosova, Lajme

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj, nesër dhe pasnesër, 26-27 shkurt, do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut.

Cakaj gjatë vizitës në Shkup do të zhvillojë një sërë takimesh dypalëshe.

Më datë 27 shkurt, tëmërkurën, Cakaj dhe homologu i tij maqedonas Nikolla Dimitrov, do të zhvillojnë një konferencë të përbashkët për shtyp.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu