Shkendije Mujaj humb personin më të dashur në jetë

In ShowBiz

Shkendije Mujaj është vajza e cila së pari doli në skenë si këngëtare.

Por, këndimin e la pas, duke u promovuar pastaj me format e saj trupore, shkruan ORAinfo.

Shkendija edhe më tutje vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Dita e djeshme ishte ditë e hidhur për Shkendën, sepse humbi personin më të dashur në jetë, nënën.

E këtë dhimbje, ajo e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram, përmes disa fjalëve shumë prekëse.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu