A u rikthye me ish të dashurin, tregon vet Dafina Rexhepi

In ShowBiz

Ka kohë që s’është pjesë e skenës muzikore, por edhe e mediave rozë.

Megjithatë, Dafina Rexhepi mbrëmë ishte në fokus të komenteve.

Një fotografi e postuar nga ana e saj në një makinë ku shihej me një mashkull, bëri të flitej për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin e saj.

Por, vet artistja sot ka hedhur poshtë këta zëra, duke thënë se është vëllai i saj dhe s’bëhet fjalë për ndonjë mashkull e sidomos ishin e saj.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu