Dashuria, martesa dhe paratë: Angela Martini rrëfen “pa doreza” jetën e saj në çift! (Foto)

In ShowBiz

Prej kohësh Angela Martini është tërhequr disi nga jeta publike sepse ka vendosur të jetë më pak prezente në rrjete sociale dhe ti përkushtohet më tepër jetës së saj krah bashkëshortit.

Mirëpo, me aq sa kemi parë nga postimet e tyre, arrijmë të kuptojmë se çifti po kalon një periudhë shumë të këndshme me njëri tjetrin duke udhëtuar e duke shijuar destinacione nga më luksozet.

Dje në mbrëmje, Angela ka vendosur të shuajë kureshtjet e disa prej ndjekësve të saj duke realizuar një intervistë në “Ask me”.

– Angela Martini nuk e ndryshoi mbiemrin pas martese sepse bashkëshorti i saj mendon se ajo ka një mbiemër shumë interesant dhe nuk duhet ta humbiste.

Dashuria, martesa dhe paratë: Angela Martini rrëfen “pa doreza” jetën e saj në çift! (FOTO)
Image

– Angela kalon rreth 24 orë të ditës me bashkëshortin e saj.

Image

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu