Juventus kalon në epërsi ndaj Sassuolos

In Futboll, Sport

Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sassuolos.

Sassuolo de Juventus po përballen në kuadër të javës së 23-të në Serie A.

Sami Khedira e ka kaluar ‘Zonjën e Vjetër’ në epërsi, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund ta shikoni golin e shënuar në minutën e 23’-të.


You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu