Kanë kaluar shumë vite, kështu duket sot aktorja që luajti ‘Esmeraldën’

In ShowBiz

‘Esmeralda’ ka qenë njëri prej serialeve më të ndjekura dikur, e protagonistja kryesore konsiderohej shumë e dashur për publikun.

Seriali ‘Esmeralda’ ka pasur një shikueshmëri të madhe televizive, e aktorja e tij, si protagonistja kryesore, Leticia Calderon, ishte po ashtu shumë e dashur për publikun e huaj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Tash kur ka kaluar një kohë e gjatë, aktorja e lartëpërmendur ka pësuar disa ndryshime jo shumë të mëdha, shkak i moshës.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo shihet të jetë akoma energjike dhe disa fotografi të realizuara së fundmi ua sjellim në vazhdim, aty ku edhe mund t’i vini re ndryshimet e vogla./


You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu