Shaqiri në bankë rezervë kundër West Hamit

In Sport

Ndeshja e fundit e javës së 25-të në Premier Ligë do të zhvillohet në London Stadium në mes të West Hamit dhe Liverpoolit. Trajnerët Manuel Pellegrini dhe Jurgen Klopp kanë vendosur për këto formacione. Klopp ka vendosur ta lë Xherdan Shaqirin në stol.

West Ham: Fabianski, Fredericks, Diop, Ogbonna, Cressëell, Snodgrass, Noble(c), Rice, Felipe Anderson, Antonio, Chicharito

Liverpool: Alisson, Milner, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Keita, Lallana, Mane, Salah, Firmino.

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu