Bayern – Wolfsburg, Ribery në stol, starton James Rodriguez

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich e Wolfsburgut

Bayerni dhe Wolfsburgu do të përballen në “Allianz Arena” nga ora 15:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 25 në Bundesliga.

Për mysafirët, nga minuta e parë do të luajë shqiptari, Admir Mehmedi.

Bayern Munich:

Wolfsburg:

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu