Vishet me fustan të shkurtër, Fjolla Morina ekspozon shumë…

In ShowBiz

Fjolla Morina ka bërë një paraqitje provokuese.

Fjolla Morina ka publikuar disa imazhe në Instagram, në të cilat shfaqet atraktive si çdo herë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të zi, i cili ishte shumë i hapur tek gjoksi dhe ia zbulonte shumë këtë pjesë të trupit.

Fjolla është argëtuar në një klub nate, ndërsa dukej joshëse në fustanin provokues.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Fjolla Morina është “Fustani”, ndërsa po punon rreth këngëve të reja.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu