Juventus – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

In Futboll, Sport

Juventusi ka para vetës një mision të vështirë, por jo të pamundur.

‘Zonja e Vjetër’ do të kërkojë kalimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, dhe për të arritur këtë duhet të mposht Atletico Madridin në ‘Allianz Stadium’.

Ndeshja e parë në ‘Wanda Metropolitano’ është fituar me rezultat 2:0 nga skuadra e Atletico Madrid.

Formacionet zyrtare:Juventus: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Emre Can, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukic; Cristiano Ronaldo.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu