Chance the Rapper and Kirsten Corley presin fëmiun e dytë

In ShowBiz

Chance the Rapper dhe bashkëshortja e tij, Kirsten Corley, janë në pritje të një fëmiu tjetër.

Vetëm pak ditë pasi u martuan, reperi dhe e dashura e tij e kahmotshme komunikuan shtatzëninë e saj.

“Jam shtatzënë sërish. Është vajzë”, ka shkruar Corley.

Chance dhe Kristen u bënë prindër për herë të parë në vitin 2015.

Çifti u martuan gjatë një ceremonie private në Newport Beach të Kalifornisë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu