Trajnerit i del lotaria amerikane, lë klubin e njohur shqiptar

In Futboll, Sport

Në një njoftim zyrtar nga klubi i Vllaznisë bëhet me dije se trajneri Hasan Lika do të largohet nga drejtimi i skuadrës shkodrane.

Në fakt, jemi mësuar se largimet e trajnerëve bëhen për shkak të rezultateve, por me Likën ndodh ndryshe.

Tekniku kryeqytetas do të udhëtojë për në Amerikë, për të jetuar atje, duke ndërprerë bashkëpunimin e suksesshëm me kuqeblutë.

Hasan Lika e lë Vllazninë në vendin e parë në Grupin A në Kategorinë e Parë.

Shkodranët udhëheqin me 11 pikë më shumë nga Erzeni dhe Korabi, që ndajnë vendin e dytë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu