Haradinaj: Me ty Kosovë, në çdo përballje

In Futboll, Kosova, Lajme

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj duket të jetë një fans i madh i futbollit.

Sa herë që Kosova luan ndonjë ndeshje futbolli, ai gjithmonë ndodhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për të përcjellë nga afër futbollistët vendas.

E krahas tij, është edhe bashkëshortja e tij Anita Haradinaj.

“Me ty Kosovë, në çdo përballje. Vazhdojmë me fitore”, ka shkruar ai.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu