Kjo këngëtare e njohur bëhet nënë për herë të tretë

In ShowBiz

Këngëtarja, Jessica Simpson bëhet nënë për herë të tretë.

Jessica Simpson dhe bashkëshorti Eric Johnson mirëpritën një vajzë të quajtur Birdie Mae të martën, njoftoi nëpërmjet mediave sociale të mërkurën.

Simpson kishte një shtatzënie të vështirë me një rast të keq të këmbëve të fryra dhe një hospitalizim për bronkit.

Lajm i saj për fëmijën erdhi vetëm një vit pasi ajo i tha Ellen DeGeneres se “asgjë nuk do të hyjë në mitrën e saj” përsëri.

Ky është fëmija i tretë për Simpson, 38 vjeçe dhe Johnson, 39 vjeç. Pakoja e tyre e re e gëzimit bashkohet me motrën Maxwell Drew, 6 vjeç dhe vëllain Ace Knute, 5 vjeç.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu