Bebe Rexha ka ambicie për aktore, kokuroi për të qenë pjesë e këtij filmi

In ShowBiz

Bebe Rexha ka folur haptas lidhur me ambiciet e saj për aktrim, ajo zbuloi se mori pjesë në audicionet për filmin “Hustlers”, por nuk e fitoi rolin.

Bebe Rexha iu bashkua Brooke Reese në “Beats 1” të Apple Music dhe këgëtarja e hitit “Meant To Be” zbuloi se provoi të bëhej pjesë e filmit të ardhshëm “Hustlers”, por nuk e fitoi rolin, shkruan Et Canada, transmeton lajmi.net.

“Kam marrë pjesë në audicionet për një film kohët e fundit, por nuk e kam fituar rolin … Në audicionin për filmin ‘Hustlers’,” i tha Rexha, Reese. “Unë duhej të isha vajzë ruse, nuk e di kush … nga Nju Jorku. Por ja që unë nuk jam një aktore e mirë, nuk jam. ”

Bebe tha se një person ishte i lumtur që ajo nuk e fitoi këtë rol dhe ajo ishte nëna e saj.

Këngëtarja gjithashtu bëri të ditur se ka një rol të zërit në një komedi të animuar “UglyDolls”, e cila del në muajin maj.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu