‘Dridhet’ Inter, Manchester City ka gati 100 milionë euro për yllin e ekipit

In Futboll, Sport

Mbrojtësi i Inter, Milan Skrinar është ndër mbrojtësit më të kërkuar në botë gjatë këtij viti.

Ylli i Inter ka mundësinë që të zgjasë kontratën me klubin aktual, por kjo duket e vështirë për shkak të interesimit të madh të skuadrave.

Sipas “AS”, Manchester City ka gati një ofertë 100 milionë euro për të siguruar shërbimet e mbrojtësit.

Po ashtu në garë për mbrojtësin janë edhe ekipi i Manchester United por ofertën e tyre e ka refuzuar Inter.

Ekipe të interesuara për Skrinar janë edhe Barcelona me Real Madridin.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu