Pacolli: Mirënjohës përjetë NATO-s

In Kosova, Lajme

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli ka kujtuar 20 vjetorin e intervenimit të NATO-s ndaj caqeve ushtarake serbe.

Pacolli ka thënë se sot 20 vjet më parë, NATO fillon sulmin ajror kundër forcave serbe në ish-Jugosllavi.

“Një nga ditët më të lumtura të jetës sime. Mirënjohës për jetë”, shkruan Pacolli në Facebook

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu