Puna, shëndeti dhe dashuria, ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme

In Jet&Stil

Horoskopi, e diele, 24 mars 2019.

Dashi

Dashuria: Pozicioni i mirë i Hënës do të zgjojë tek ju dëshirat e ëmbla që do t’ju bëjnë të vlerësoni gëzimet e jetës së dashurisë. Ka mundësi të pwrfshiheni nw disa keqkuptiet të vogla me partnerin/en. Sot mund të ketë mundësi të mira për beqarwt për të gjetur personin e duhur.

Puna: Korniza e favorshme astrale për çdo aktivitet, veçanërisht ato që lidhen me shitjet. Po vijnë edhe perspektiva të reja të punës.

Demi

Dashuria: Ndikimi i Venusit sot do t’ju bëjë më romantik, edhe nëse nuk tërhiqeni plotësisht. Ajo do të jetë ende një shenjë pozitive për një kuptim të ri me partnerin/en. Lajm i mirë vjen për beqarwt të cilët do të kenë përvoja të reja sot.

Puna: Një situatë e re pune po vjen, por jini pozitivë dhe të vendosur të përballeni me sfidat me besim.

Binjakët

Dashuria: Sot planetet janë kapriçioz dhe do të duhet t’i kushtoni vëmendje asaj që thoni në mënyrë që të mos e bëni partnerin/en nervoz. Në disa raste është më mirë të heshtësh dhe të mendosh. Beqarwt mund të shqetësohen nga sjellja e një personi.

Puna: Është një periudhë e favorshme për projekte të guximshme por konkrete. Por përpiquni të shmangni investime të rrezikshme.

Gaforrja

Dashuria: Një surprizë e bukur në dashuri do të ndriçojë këtë ditë. Një ndjenjë që dukej pothuajse e harruar rishfaqet dhe ju tërheq në emocione të reja dhe intensive. Miqtë e vetëm do të jenë në gjendje të përjetojnë orë fantastike në shoqërinë e njerëzve të duhur.

Puna: Kini kujdes në zgjedhjet tuaja dhe mos u shqetësoni për çështje të parëndësishme. Gjithashtu merrni parasysh marrëdhëniet njerëzore.

Luani

Dashuria: Sot qielli juaj është i lirë nga shqetësime të caktuara dhe mund t’i kushtoni më shumë kohë personit që keni pranë jush tani. Kohë e madhe për një analizë të brendshme. Për beqarwt është koha për të kërkuar dashuri, por me qetësi dhe pa nxitim!

Puna: Përgjegjësitë rriten dhe ju ndiheni gjithnjë e më shumë të detyruar të bëni çmos për të kënaqur eprorët tuaj.

Virgjëresha

Dashuria: Problemet sentimentale që keni menduar të zgjidhen do të dalin dhe nuk do t’ju japin afat. Nëse kujdeseni për të dashurit tuaj, përpiquni të stabilizoni marrëdhënien. Beqarwt do të jenë në gjendje të përfitojnë nga një pushim për të reflektuar mbi një marrëveshje të re dhe të vendosin se çfarë të bëjnë.

Puna: Me Mërkurin në anën tuaj do të animoheni me entuziazëm të madh dhe puna do të vazhdojë në një mënyrë të shkëlqyer.

Peshorja

Dashuria: Dëshira për ndryshim në sferën sentimentale do t’ju çojë në një vendim të papritur. Ju nuk do të jeni në gjendje ta fshehni zemërimin tuaj në mungesën që ju keni vuajtur! Beqarwt do të animohen nga njw pasion i zjarrtë dhe në mesin e takimeve të reja mund të jetë shpirti binjak.

Puna: Ju do të jeni të motivuar në punën tuaj, por me sytë tuaj të hapur, dikush mund të godasë mundësitë tuaja tw mira.

Akrepi

Dashuria: fillimi i ditës nis i ndërlikuar, midis pengesave dhe ngjarjeve të paparashikuara, megjithatë mos humbisni një angazhim të rëndësishëm me të dashurin/wn. Marrëveshja është në krye, më mirë për të përfituar nga kjo! Ditë e mirë për beqarwt për të bërë zgjedhje, qielli është plot me surpriza!

Puna: Pak më shumë durim do të nevojiten për të zgjidhur disa probleme, por kolegët do t’ju falenderojnë.

Shigjetari

Dashuria: Një ditë ideale për të zgjidhur problemet e dashurisë. Në fakt, ju do të jeni në gjendje të rikuperoni një histori që kishte plasur falë ndikimit të Venusit që dominon shenjën. Beqarwt do të duhet të dëgjojnë zërin e zemrës që i shtyn ata drejt një personi, ndoshta është koha për të dalë përpara.

Puna: Aktivitet i mirë pune, intuitat e sotme do t’ju largojnë shumë dhe do t’ju bëjnë të vlerësoheni nga eprorët tuaj.

Bricjapi

Dashuria: Dita do të vazhdojë pa probleme dhe dashuria duket se ju jep disa kënaqësi. Një surprizë në mbrëmje do t’ju befasojë. Beqarwt do ta kenw të vështirë për të gjetur kompaninë e duhur për t’u argëtuar dhe ata do të kenë shumë mundësi për të jetuar aventura të reja.

Puna: Reflektoni në disa projekte që dëshironi të ndiqni dhe kontrolloni se cilat janë më të përshtatshme për të përfituar prej tyre.

Ujori

Dashuria: Shtyni disa diskutime të vogla me partnerin/en tuaj në një kohë më të favorshme, ndoshta ju mund të shihni gjërat nga një këndvështrim tjetër. Nëse jeni vetwm nuk do të jeni në gjendje të jesh i lirë nga mendimet siç dëshiron, një çështje dashurie të mundon.

Puna: Jeni më të kuptuar me ata që nuk mund të qëndrojnë me ju, ju jeni më të avancuar falë intuitës tuaj të pagabueshme.

Peshqit

Dashuria. Disa kontraste rishfaqen në marrëdhënien e çiftit. Polemikat tuaja kundër partnerit/es tuaj, megjithatë, do të jenë jetëshkurtër, në të vërtetë ju nuk doni asgjë më shumë se për të hedhur veten në krahët e tij/saj! Beqarwt do të jenë pak të koncentruar.

Puna: Jini akomodues ndaj kolegëve dhe atyre që janë përreth jush, vetëm kështu që të gjeni ekuilibrin e duhur.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu