Shyhrete Behluli me urim të veçantë për ditëlindjen e Engjit

In ShowBiz

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Engjëllusha Salihu me këtë datë feston ditëlindjen, ndërsa ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe fansat.

Një urim të veçantë, ajo e mori nga nëna e saj, këngëtarja Shyhrete Behluli, e cila e uroi përmes një fotografie.

“Urime ditelindjen zemer te deshiroj shendet dhe suksese❤️”, shkruan Shyhretja në urimin e saj.

Për ndryshe, Engji dhe Shyhretja kanë disa projekte së bashku dhe tashmë performojnë në pothuajse çdo vend bashkë

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu