Emërohet drejtori i ri i Policisë së Tiranës

In Lajme, Rajoni

Rebani Jaupaj është përzgjedhur drejtor i ri i Policisë së Tiranës.

Jaupaj do zëvendësojë Kastriot Skënderin.

Skënderaj pak javë më parë u shkarkua nga kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu pas përplasjes që ndodhi mes policisë dhe disa banoreve tek ‘Petro Nini’.

Deri në emërimin e Jubanit, drejtor i komanduar ishte Dhimitraq Ziu.

Jaupi ka qenë në postin e zv. drejtorit të Përgjtihshëm të policisë së Shtetit.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu