Formacionet zyrtare: Andorra – Shqipëria

In Futboll, Sport

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që luhet mes Andorrës dhe Shqipërisë.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për kualifikimet e kampionatit evropian 2020, shkruan lajmi.net.

Për Shqipërinë, kjo është ndeshja e dytë, pas humbjes që pësoi në shtëpinë e vet ndaj Turqisë.

Shqipëria në këtë ndeshje do të udhëhiqet nga Ervin Bulku, pasi Christian Panucci është shkarkuar.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet e dy skuadrave për këtë ndeshje.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu