“Gëzim i shpirtit je ti”, Besniku i dedikon fjalë zemre këtij personi

In ShowBiz

Besnik Qaka ka publikuar një video të bukur të vajzës së tij, Unës.

Besnik Qaka ka postuar një video, në të cilën vajza po e thërriste atë duke i thënë ‘babë’.

“Gezim i shpirtit jet ti. Ndjenjë fantastike”, ka shkruar këngëtari, i emocionuar kur e dëgjonte vajzën teksa e thërriste.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Besnik Qaka (NRG Band) është “Honey”, e publikuar një muaj më parë.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Veseli: Fitorja e madhe po vjen

Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot disa takime në qytetin e

Read More...

Këtu mund ta dini se ku duhet të votoni me 6 tetor

Me 6 tetor mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme dhe për këtë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka publikuar linkun ku nga

Read More...

Veseli: Unë besoj tek rinia e Kosovës, obligimi im është të krijoj kushte pune

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka vizituar Akademinë për Siguri Publike, për të cilën tha se

Read More...

Mobile Sliding Menu